Pronájem vlastních kanceláří

.

Možná jste se rozhodli vrhnout se do podnikání. Máte skvělý nápad, kvalitně zpracovaný business plán, přijmuli jste špičkové zaměstnance a kontaktovali první potencionální klienty. Dalším důležitým bodem na programu dřív nebo později určitě bude možnost pronajmutí případně zakoupení vlastních prostorů pro práci.
kancelářská budova.jpg


Vlastní kancelář přispívá k efektivnější práci


Jako při každém rozhodování je nejdůležitější zvážit všechna pro a proti, která vám vaše konečné rozhodnutí přinese. A toto určitě není žádnou výjimkou.
Kancelář jednoznačně přispívá k zefektivnění práce. Přesto, že je home office stále častěji nabízen různými zaměstnavateli jako jeden z žádaných benefitů, klasická kancelář má stále spoustu nenahraditelných výhod.

Domácí prostředí máme spojené s odpočinkem, relaxací a zábavou. Kancelář je oproti tomu dokonalým prostředím pro práci. Nejsou zde žádné rušivé prvky, které by nás a naše zaměstnance odváděly od práce, a naopak máme všechno potřebné, včetně kolegů a podřízených ihned po ruce.
konferenční místnost.jpg

.


Lepší přehled a komunikace se zaměstnanci


Máte mnohem lepší přehled o svých zaměstnancích. Nutně to nemusí znamenat, že nad nimi musíte mít neustálou kontrolu, která hraničí s buzerací. Pro váš osobní klid někdy stačí i to, že víte, kdo je dnes u sebe kanceláři a na koho se můžete kdykoliv s nějakým úkolem obrátit.

Přesto, že žijeme v digitální době, kdy není problém vést porady online, pomocí konferenčních hovorů, zasedací místnost má pořád něco do sebe. Osobní kontakt totiž nic nahradit nemůže, nutí lidi k větší pozornosti, a navíc je pro většinu lidí taky mnohem pohodlnější, pokud jde například o sdílení nějakých dokumentů.
zasedací místnost.jpg


Profesionální image vaší firmy


Profesionálně vypadající kancelář, velký psací stůl a decentní dekorace vždycky budí důvěryhodný dojem. Každý určitě uzná, že je pro váš podnik mnohem lepší, pozvat klienty do vybavených kanceláří než důležité jednání vést doma na gauči.

Pronájem vlastních kanceláří
3.5 (70%)4
.