Dobře svítit znamená vidět a být viděn

.

Pokud jezdíte často v noci, víte, že pořádná světla a dobrá viditelnost před vámi i vašeho auta za každého počasí a nepříznivého osudu jsou naprosto kritická, co se týče bezpečnosti na pozemních komunikacích a dálnicích. Kdo si myslí, že stačí jenom nějaké levné šunty za pár korun, tak riskuje bezpečí a život nejen svůj, ale také osob s ním sedících v jednom autě a ostatních účastníků silničního provozu. Nikdo se nechce nabourat, nikdo nechce být účastník havárie a nikdo nechce zachraňovat lidi z aut. To nám můžete věřit, nikdo nechce zažít opravdovou nehodu někde na dálnici, protože to není vůbec pěkný pohled. Lidé podceňují bezpečnost na cestě, protože se neustále domnívají, že „to stačí“ – nikdy nic nestačí a vždycky musíte být připraveni, že se něco může stát.
červená světla auta.jpg


Důležité je být vždy pozorný


Pokud vás v noci bere spaní a zavíráte oči za volantem, nezachrání vás ani ta nejlepší světla. Vždycky, když jedete v noci, je lepší dát si dvacet minut pauzu někde na odpočívadle a poté vyrazit, než pokračovat v jízdě i za rizika toho, že usnete a do někoho to napálíte.


Vykládejte všechna signální znamení ve prospěch toho druhého


Pokud si myslíte, že je něco nejednoznačné, nevíte, jak máte zareagovat na chování řidiče před vámi, dává vám směrovky, signální znamení, bliká světly nebo jde špatně vidět a vy jej tak nemůžete „přečíst“ vždycky vykládejte všechno v neprospěch vás. Pokud si nejste 100 % jisti, tak vás nikdo nepouští, nikdo vám nedává přednost, nikdo s vámi nechce závodit.

.

jaguar auto.jpg


Vždycky můžete investovat a zachránit si krk


Kdo chce napravit nedostatky, které má jeho špatně osvětlené auto, může se vždycky obrátit buďto na prověřené dodavatele světel nebo se podívat na internet. https://www.tpfk.cz/spravne-osvetleni-vam-muze-zachranit-zivot nabídne své řešení, které je bezpochyby jedno z nejlepších!

Dobře svítit znamená vidět a být viděn
4.8 (96%)5
.